לבית הלבןחתם: היי בייבי דיאנה, את מוכנה לקבל את הברית הקדושה. קדימה, תלדי את הנסיכה הקדושה. זה קרב הקיום הקדוש, שבו היא תלד את ישו בבית הלבן. להתחנך בעידן של כל הנוצרים בעולם, זוהי הגעתם של הטוב והאלוהות.ליידי דיאנה: האם כל הציונים הנוצרים מסכימים על כך?בכיר: כן, אבל אנחנו חוששים מיהודי תל אביב, הם מתנגדים להבטחה ולברית הקדושה, דוחים את הברית החדשה, שהיא עידן הולדת האור בבית הלבן.ליידי דיאנה: אבל אני חוששת שהם יקשרו קשר נגד אהבתי הקטנהסניור: אל תפחד, אנחנו ערוכים לכל האפשרויותחלפה שנה ודיאנה ילדה את איקבל. דיאנה אהבה את איקבל מאוד וטיפלה בה. זקני ומנהיגי הברית הקדושה הציבו אותה תחת טיפול והגנה אלוהיים.אליהו: היא הנסיכה של העידן החדש, בת דיאנה, כל העולם יעבוד את קדושתה, עלינו לסלק אותה מהבית הלבן ולהרוג את דיאנה כדי שלא תלד נסיכה נוספת.בנג'מין: כמובן שעלינו להוציא אותה בכל הכוח. הגברת של הצלב חייבת למות. היא יפה מאוד, כמו ליידי דיאנה.אליהו: אל תפחד, אנחנו מתכוננים למלחמת קלפים בין הציונים, אנחנו חייבים להוריד את קלף דיאנה מהבית הלבן ולשחק עם הנסיכה הקדושה, אמו של ישו, אנחנו נגרש אותה מהבית הלבן. אנחנו חייבים לקשר אבל צריך להיזהר. אם נהרוג אותה הם יזעקו אלינו ויפרו את הברית שוב. אבל אנחנו חייבים לזרוק אותה לערבים ואז לנצל. הערבים להרוג אותה אחרי שנקשר להרוג את דיאנה קודם, מכיוון שהיא הגברת של העולם המתורבת. עברו ימים והגיע היום שבו איקבל הופרד מדיאנה, באו לקחת את איקבל ולחטוף אותה מהבית הלבן ולזרוק אותה בין הערבים.איקבל, בת 5: מה אתה רוצה ממני עזוב אותי, עזוב אותי, אמא, אמא, תלך אחרי, אמא, אמא.אליהו: שתוק, גבירת הצלב, ניקח אותך לטיול. כשדיאנה שמעה את צעקותיה של נסיכת הברית הקדושה, דיאנה יצאה וראתה אותם אוחזים בגברת הקטנה וצעקה, "קובלה, עזוב אותה, עזוב אותה, אדוני, עזוב את בתי, עזוב אותה."ליידי איקבל: אמא, בבקשה עזבי אותי, אמא דיאנה, עקבי אחרי, אמא.דיאנה: קנטאור, מישהו חטף את הנסיכה הקטנה, איקבל, והיא בסכנההסנאטור: נפעל עכשיו, ציונים, גבירתנו של הצלב בסכנהגדולי הציונים: מה עושים עכשיו כשאיננו יודעים היכן מסכנים את הנסיכה איקבל?חלפו ימים, והציונים החליטו לשאת את ליידי דיאנה עם צ'אליס, ונישואיה התרחשו בטלוויזיה. ככל שחלפו הימים, דיאנה לא יכלה לשכוח את הנסיכה הקטנה שלה, אז היא התקשרה לבית הלבן עד שהתחילה ללמוד מכמה השדולה הציונית שאולי יש עניין בקרב הערבים.דיאנה, נסיכת ויילס, עזבה את כל המלכות, כל המותרות, חיי המלכים והתשוקה, והלכה להחזיר את הבטחתה הנצחית, להחזיר את נסיכת הצלב, אמו של ישו. היא נסעה לאל- אזהר ואחר כך לנשיא חוסני מובארק, שידע מהמודיעין המצרי שיש בת לדיאנה עם הערבים, אבל חוסני מובארק לא ידע שהיא עם אידרוס אל-זוביידי. בדרום תימן הוא טיפל בה עם כל אהבה ורוך. ימים חלפו, והנסיכה מוויילס נמלטה למען אהבת מצרים, בתקווה שאולי תחזור לברית הקדושה, אבל הרוצח, יאהו, חיכה לה. הוא הרג את אמה של גבירת הצלב בסיפור מסתורי תאונה.לא ידוע עד היום מי היה הגורם למותה של נסיכת הלבבות, ליידי דיאנה.שנים חלפו ואיקבל סבל וסבל וסבל בקרב הערבים. כמובן שאיקבל עיישה נשארה עם הערבים וגברת הצלב התגלתה כמוסלמית שאהבה את ישוע המשיח. אבל אליהו היה שם, עשה מניפולציות עם משטרו של סאלח ועמודי התווך של משטרו. המשטר החליט למסור אותה ליהודי תל אביב למרות היותה בת הבית הלבן וגברת הצלב. הקטנה של המלכה דיאנה, נסיכת ויילס. עם הימים, הערבים להיות מלאי תקווה, וזו תקוותו של הבית הלבן, שנסיכת הצלב תחזור לביתה האמיתי.אבל אליהו היה שם, הוא קשר קשר נגד אל-סניור עם משטר סאלח והאדי כדי שניתן יהיה לחסל את הנסיכה הקטנה, אבל איידרוס התנגד והגן עליה מכל סכנה עד שאליהו הורה למשטר התימני להרוג אותה או להטריף אותה. כמובן, משטרו של סאלח והוועידה החליטו להרוג את הנסיכה הקטנה כדי שלא תחזור לביתה. המקור הוא מקום הולדתה של הברית החדשה, הבית הלבן. כעת הנסיכה עדיין בלחץ של סאלח ו משטר עבד רבו מנצור האדי, ויאהו רוצה להרוג אותה בדיוק כפי שהוא הרג את נסיכת הלבבות, דיאנה, נסיכת ויילס, כי היא זו שילדה את אמו של ישו.בית לבןחתם: היי בייבי דיאנה, את מוכנה לקבל את הברית הקדושה. קדימה, תלדי את הנסיכה הקדושה. זה קרב הקיום הקדוש, שבו היא תלד את ישו בבית הלבן. להתחנך בעידן של כל הנוצרים בעולם, זוהי הגעתם של הטוב והאלוהות.ליידי דיאנה: האם כל הציונים הנוצרים מסכימים על כך?בכיר: כן, אבל אנחנו חוששים מיהודי תל אביב, הם מתנגדים להבטחה ולברית הקדושה, דוחים את הברית החדשה, שהיא עידן הולדת האור בבית הלבן.ליידי דיאנה: אבל אני חוששת שהם יקשרו קשר נגד אהבתי הקטנהסניור: אל תפחד, אנחנו ערוכים לכל האפשרויותחלפה שנה ודיאנה ילדה את איקבל. דיאנה אהבה את איקבל מאוד וטיפלה בה. זקני ומנהיגי הברית הקדושה הציבו אותה תחת טיפול והגנה אלוהיים.אליהו: היא הנסיכה של העידן החדש, בת דיאנה, כל העולם יעבוד את קדושתה, עלינו לסלק אותה מהבית הלבן ולהרוג את דיאנה כדי שלא תלד נסיכה נוספת.בנג'מין: כמובן שעלינו להוציא אותה בכל הכוח. הגברת של הצלב חייבת למות. היא יפה מאוד, כמו ליידי דיאנה.אליהו: אל תפחד, אנחנו מתכוננים למלחמת קלפים בין הציונים, אנחנו חייבים להוריד את קלף דיאנה מהבית הלבן ולשחק עם הנסיכה הקדושה, אמו של ישו, אנחנו נגרש אותה מהבית הלבן. אנחנו חייבים לקשר אבל צריך להיזהר. אם נהרוג אותה הם יזעקו אלינו ויפרו את הברית שוב. אבל אנחנו חייבים לזרוק אותה לערבים ואז לנצל. הערבים להרוג אותה אחרי שנקשר להרוג את דיאנה קודם, מכיוון שהיא הגברת של העולם המתורבת. עברו ימים והגיע היום שבו איקבל הופרד מדיאנה, באו לקחת את איקבל ולחטוף אותה מהבית הלבן ולזרוק אותה בין הערבים.איקבל, בת 5: מה אתה רוצה ממני עזוב אותי, עזוב אותי, אמא, אמא, תלך אחרי, אמא, אמא.אליהו: שתוק, גבירת הצלב, ניקח אותך לטיול. כשדיאנה שמעה..